Buradasınız : Ürünlerimiz

Ekşiler

 • organik-nar-eksisi - Naristanbul Organik Nar Ekşisi aslında diğer Nar Ekşisi ve ekşi türlerinden çok farklı bir lezzete sahiptir. Organik Nar Ekşisi ekşiden ziyade mayhoş bir tadı olan ekşi ve tatlı arasında güzel bir lezzettir. Bu farklı tat soflarımız da birçok yemekte kullanılmakta ve özellikle'de salatanın vazgeçilmez bir ek ürünü olmuştur. Organik Nar Ekşisi Ülkemizde Hatay başta olmak üzere birçok Güney ve Güneydoğu illerimizde kullanılmaktadır. Organik Nar Ekşisi lezzet konusunda oldukça muhteşem bir üründür.

  Organik Nar Ekşisi

  Naristanbul Organik Nar Ekşisi aslında diğer Nar Ekşisi ve ekşi türlerinden çok farklı bir lezzete sahiptir. Organik Nar Ekşisi ekşiden ziyade mayhoş bir tadı olan ekşi ve tatlı arasında güzel bir lezzettir. Bu farklı tat soflarımız da birçok yemekte kullanılmakta ve özellikle'de salatanın vazgeçilmez bir ek ürünü olmuştur. Organik Nar Ekşisi Ülkemizde Hatay başta olmak üzere birçok Güney ve Güneydoğu illerimizde kullanılmaktadır. Organik Nar Ekşisi lezzet konusunda oldukça muhteşem bir üründür.

 • nar-eksisi-sosu - Naristanbul Nar ekşisi Sosu aslında Saf Nar Ekşisi'nin kıyamı arttırılmış ve içerisinde asit düzenleyici olan en sağlıklı soslardan biridir. Firmamızın Türkiye ve Dünya genelinde tanınmasını sağlayan en önemli ürün olan doğal Nar Ekşisi ve Doğal Nar Ekşi Sosu başta Türkiye olmak üzere Dünya'da doğallığı sebebi ile yoğun ilgi görmüştür.

  Nar Ekşisi Sosu

  Naristanbul Nar ekşisi Sosu aslında Saf Nar Ekşisi'nin kıyamı arttırılmış ve içerisinde asit düzenleyici olan en sağlıklı soslardan biridir. Firmamızın Türkiye ve Dünya genelinde tanınmasını sağlayan en önemli ürün olan doğal Nar Ekşisi ve Doğal Nar Ekşi Sosu başta Türkiye olmak üzere Dünya'da doğallığı sebebi ile yoğun ilgi görmüştür.