Buradasınız : Ürünlerimiz

Közleme Çeşitleri

 • kozlenmis-biber - Közlenmiş Biber de diğer közlenmiş hazır ürünler gibi aynı şekilde hassasiyet ve özenle hazırladığımız ürünlerden biridir. Hazır közlenmiş ürünler konserve ürünleri içerisinde yeni nesil lezzet akımı olmuştur. Ev hanımlarını yoran bu işlem gelişen dünyamız ve gelişen teknolojiyle bizlere yenilikleri sunmaya devam etmektedir.

  Közlenmiş Biber

  Közlenmiş Biber de diğer közlenmiş hazır ürünler gibi aynı şekilde hassasiyet ve özenle hazırladığımız ürünlerden biridir. Hazır közlenmiş ürünler konserve ürünleri içerisinde yeni nesil lezzet akımı olmuştur. Ev hanımlarını yoran bu işlem gelişen dünyamız ve gelişen teknolojiyle bizlere yenilikleri sunmaya devam etmektedir.

 • kozlenmis-domates - Közlenmiş domates Dünya ülkeleri geneline bakıldığında Türk mutfağının daha fazla kullanmış olduğu bir besindir. Közleme işlemi ülkemizde hazır gıdalarda pek olmadığından insanlar evlerinde kendi imkanları ile yapmaktadır.

  Közlenmiş Domates

  Közlenmiş domates Dünya ülkeleri geneline bakıldığında Türk mutfağının daha fazla kullanmış olduğu bir besindir. Közleme işlemi ülkemizde hazır gıdalarda pek olmadığından insanlar evlerinde kendi imkanları ile yapmaktadır.

 • kozlenmis-kapya-biber - Közlenmiş kapya biber birçok yemekte kullanılabilecek bir üründür. Rengi, görüntüsü kadar lezzetide oldukça güzel olan bu ürün çoğu insanın damak zevkine hitap etmektedir.

  Közlenmiş Kapya Biber

  Közlenmiş kapya biber birçok yemekte kullanılabilecek bir üründür. Rengi, görüntüsü kadar lezzetide oldukça güzel olan bu ürün çoğu insanın damak zevkine hitap etmektedir.

 • kozlenmis-patlican - Közlenmiş patlıcan dendimi aklımıza hemen mangal sorası ateşe atılan patlıcanlar gelir mangal yapılırken yapılan Közlenmiş patlıcan tüm dünyanın sevdiği bir gıda ürünüdür. Evlerimiz de birçok yemekte de Közlenmiş patlıcan kullanmaktayız.

  Közlenmiş Patlıcan

  Közlenmiş patlıcan dendimi aklımıza hemen mangal sorası ateşe atılan patlıcanlar gelir mangal yapılırken yapılan Közlenmiş patlıcan tüm dünyanın sevdiği bir gıda ürünüdür. Evlerimiz de birçok yemekte de Közlenmiş patlıcan kullanmaktayız.