Buradasınız : Ürünlerimiz

Marmelat Çeşitleri

 • erik-marmelati - Erik Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Erik Marmelatı genellikle kırmızı erikten yapılan ancak diğer erik türlerinin de yapıldığı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde erik parçacıklarının yoğun olduğu bir türdür.

  Erik Marmelatı

  Erik Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Erik Marmelatı genellikle kırmızı erikten yapılan ancak diğer erik türlerinin de yapıldığı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde erik parçacıklarının yoğun olduğu bir türdür.

 • kayisi-marmelati - Kayısı Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kayısı Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kayısı parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

  Kayısı Marmelatı

  Kayısı Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kayısı Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kayısı parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

 • kizilcik-marmelati - Kızılcık Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kızılcık Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kızılcık parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir. Kızılcık Marmelatı nın haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Kızılcık Marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır.

  Kızılcık Marmelatı

  Kızılcık Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Kızılcık Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde kızılcık parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir. Kızılcık Marmelatı nın haricinde bir çok farklı meyveden de yapılmaktadır. Kızılcık Marmelatı kış aylarının yaklaşması ile evlerde yoğun olarak yapılmaktadır.

 • seftali-marmelati - Şeftali Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Şeftali Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde şeftali parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.

  Şeftali Marmelatı

  Şeftali Marmelatı kahvaltıların vazgeçilmez lezzetlerinden olan bir türlü katı akışkan kıvamlı tatlı bir lezzettir. Şeftali Marmelatı reçel tarzı bir ürün olan içerisinde şeftali parçacıklarının yoğun olduğu bir tür reçeldir.