Deniz Tuzu

Deniz Tuzu - Deniz tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Deniz suyunu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan deniz tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır.

Deniz tuzu dünya üzerinde en çok kullanılan tuz çeşididir. Deniz suyunu buharlaştırma yöntemiyle elde edilen deniz tuzu içerisinde 90 yakın minerale sahip olan deniz tuzu kozmetik firmaları tarafından ilaç firmaları tarafından da kullanılmaktadır.

Günümüzün rahatsızlıklarından olan sinüzitin birebir ilacı olan deniz suyu aslında içerisinde ki tuz sayesinde kurumaktadır. Naristanbul Deniz tuzu özellikle beyazlayan saçlara karşı bir çok firma tarafından pigment hücrelerini canlandırmak için kozmetik ürünlerinde kullanılmıştır. Naristanbul Deniz tuzu sindirime ve bağırsaklara oldukça faydalı bir üründür. Naristanbul Deniz tuzunun bir diğer özelliği de vücutta bulunan ödemi atmaktadır. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.