Domates Püresi

Domates Püresi - Kış ayları yaklaşınca mutfakta yerini alan ürünlerden biride Domates Püresi'dir. Havaların soğumasıyla ev hanımların meşakkatli mutfak temposundan biride konserveleme işlemleridir. Bu konserveleme işlerinden biri olan Domates püresi oldukça yorucu bir iştir.

Kış ayları yaklaşınca mutfakta yerini alan ürünlerden biride Domates Püresi'dir. Havaların soğumasıyla ev hanımların meşakkatli mutfak temposundan biride konserveleme işlemleridir. Bu konserveleme işlerinden biri olan Domates püresi oldukça yorucu bir iştir.

Ev hanımlarının günlerce hatta haftalarca uğraştığı bu yorucu iş hazır olarak bulunmakta ancak içerisinde koruyucu ve katkı maddeleri bulunduğundan çok tercih edilmemektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile tamamen doğal ve organik ürünlerle hiçbir katkı maddesi kimyasal madde kullanmadan Naristanbul Domates Püresi üretimi yapmış ve ev hanımlarına güzel bir fırsat olmuştur. Tüketicilerin tercih ettiği Naristanbul Domates Püresi evinizde hazırladığınız gibi hazırlama işlemi uygulanır profesyonel işçilerle üretilir. Doğal ve Organik Naristanbul Domates Püresi günümüzde İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası haricinde çok fazla bulunmamaktadır. Naristanbul Domates Püresi gibi birçok Püre çeşidi ile sizlere hizmet vermekteyiz.