Ak Biber

Ak Biber - Yemeklerin lezzetini şüphesiz içerisinde ki baharatlar vermektedir. Ak Biber neredeyse Dünya mutfağının tamamında kullanılan karabiberin sadece beyaz olanıdır. Ülkemizde çok fazla yaygın olmayan Ak Biber yemeklerde ki görüntüyü bozmaması için kullanılan bir baharattır.

Yemeklerin lezzetini şüphesiz içerisinde ki baharatlar vermektedir. Ak Biber neredeyse Dünya mutfağının tamamında kullanılan karabiberin sadece beyaz olanıdır. Ülkemizde çok fazla yaygın olmayan Ak Biber yemeklerde ki görüntüyü bozmaması için kullanılan bir baharattır.

Naristanbul Ak Biber özellikle Dünya genelinde meşhur Restaurant ve meşhur Aşçıların kullandığı bir baharattır. Ak Biber renk olarak beyazdır. Koku ve tat olarak birebir Karabiber'in aynısı olan Naristanbul Ak Biber yoğun tadı ve yoğun kokusu ile farklılık göstermektedir. Ak Biber günümüzde neredeyse bütün dünya mutfağında özellikle aşçılar tarafından kullanılmaktadır. Naristanbul Ak Biber günümüzde yemeklerin vazgeçilmez lezzeti durumuna gelmiştir. Naristanbul Ak Biber vücut direnci arttıran ve bağışıklık sistemini güçlendiren mikroplara karşı vücudu koruyup vücudun dinç ve dinamik kalmasını sağlamaktadır. Naristanbul Ak Biber bağırsak ve mide de bulunan tüm kötü bakteri ve mikrobu öldürmektedir.  Naristanbul Ak Biber içeriğin de çinko, magnezyum, manganez, demir ve bakır gibi birçok etkin maddeye sahiptir. Naristanbul Ak Biber sağlık açısından oldukça faydalı bir ürün olduğu gösteriyor. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülkede tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.