Karabiber

Karabiber - Yemeklerin lezzetini şüphesiz içerisinde ki baharatlar vermektedir. Karabiber neredeyse Dünya mutfağının tamamında kullandığı baharatlardandır. Çok uzun yıllardır Orta Asya da kullanılmaya başlayan Karabiber bütün dünya mutfağına yayılmıştır.

Yemeklerin lezzetini şüphesiz içerisinde ki baharatlar vermektedir. Karabiber neredeyse Dünya mutfağının tamamında kullandığı baharatlardandır. Çok uzun yıllardır Orta Asya da kullanılmaya başlayan Karabiber bütün dünya mutfağına yayılmıştır.

Naristanbul Karabiber günümüzde yemeklerin vazgeçilmez lezzeti durumuna gelmiştir. Naristanbul Karabiber vücut direnci arttıran ve bağışıklık sistemini güçlendiren mikroplara karşı vücudu koruyup vücudun dinç ve dinamik kalmasını sağlamaktadır. Naristanbul Karabiber içeriğinde çinko, magnezyum, manganez, demir ve bakır gibi birçok etkin maddeye sahiptir. Naristanbul Karabiber sağlık açısından oldukça faydalı bir ürün olduğu gösteriyor. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülkede tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.