Kişniş

Kişniş - Kişniş bitkiler arasında maydanoza oldukça fazla benzemekte olan bir bitkidir. Bu bitkinin tohumundan yapılan baharata kişniş baharatı denmektedir. Kişniş tohumu soluk sarı ve kuru görüntüsü olan bir tohum türüdür.

Kişniş bitkiler arasında maydanoza oldukça fazla benzemekte olan bir bitkidir. Bu bitkinin tohumundan yapılan baharata kişniş baharatı denmektedir. Kişniş tohumu soluk sarı ve kuru görüntüsü olan bir tohum türüdür.

Birçok yemeklerde kullanılan naristanbul kişniş aynı zamanda çay olarak da tüketilmektedir. Naristanbul Kişniş vücutta ki etkileri sindirim sistemine iyi gelmekte, vücut direncini arttırmakta cilt rahatsızlıkları, erkeklerde iktidarsızlık, ereksiyon problemlerine de faydası olan mucizevi bir bitkidir. Eskiden Çin imparatorluğunda naristanbul kişniş ölümsüzlük tohumu olarak adlandırılmaktaydı. Naristanbul Kişniş güzel kokusu ile birçok parfüm içinde kullanılan bir baharattır. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.