Nane

Nane - Nane yeşil yaprakları bulunan güzel kokulu bir bitkidir. Genzi açan ferah bir kokuya sahip olan Nane oldukça lezzetli bir bitkidir. Nane özellikle çorbalarda, kış aylarında çaylarda, salata ve  yemeklerde neredeyse tükettiğimiz yemek ve içeceklerde kullanabileceğimiz bir besindir. Nane tat olarak ne acı ne tatlı ne ekşidir ferahlatıcı bir lezzeti vardır.

Nane yeşil yaprakları bulunan güzel kokulu bir bitkidir. Genzi açan ferah bir kokuya sahip olan Nane oldukça lezzetli bir bitkidir. Nane özellikle çorbalarda, kış aylarında çaylarda, salata ve yemeklerde neredeyse tükettiğimiz yemek ve içeceklerde kullanabileceğimiz bir besindir. Nane tat olarak ne acı ne tatlı ne ekşidir ferahlatıcı bir lezzeti vardır.

Ferah yoğun bir kokusu olan Naristanbul Nane Türk mutfağında yoğun olarak kullanılmaktadır. Naristanbul Nane lezzeti ve Kokusu kadar sağlık açısından da çok faydalı bir bitkidir. Naristanbul Nane günümüzde baharat olarak kullanıldığı kadar çay olarak da tüketilmektedir. Kış aylarında grip algınlığı nezle ve öksürük gibi hastalanmalara karşı genellikle Naristanbul Nane ve Limon çayı yapmayı ihmal etmeyiz. Naristanbul Nane içerisinde barındırdığı magnezyum, kalsiyum, potasyum ve yoğun A,C vitaminleri sayesinde adeta vücut kalkanı oluşturmaktadır. Naristanbul Nane kokusu ve tadı ile keskin bir ferah olan bitki olmasından mıdır bilinmez. Baş ağrıları migren, sinüzit gibi rahatsızların yanı sıra astım ve bronşit gibi solunum yolları hastalıklarında da oldukça faydalı bir besin kaynağıdır. Naristanbul Nane özellikle yaşlıların şikayet ettiği diş eti çekilmesi rahatsızlığı dişeti kanaması gibi birçok rahatsızlığına da iyi gelecektir. Naristanbul Nane hücre yenileyici bitkilerden biridir. Aynı zamanda cilt bakımlarında kaz ayağı, sivilce, akne gibi birçok cilt problemlerinde de kozmetik firmalarının kullandığı bir üründür. . İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.