Sumak

Sumak - Sumak mutfaklarımızda yoğun olarak kullandığımız bir baharat türüdür. Dünya mutfağında da yoğun olarak kullanılan sumak Ülkemizde bir çok yemeğin içinde kullanılmaktadır.

Sumak mutfaklarımızda yoğun olarak kullandığımız bir baharat türüdür. Dünya mutfağında da yoğun olarak kullanılan sumak Ülkemizde bir çok yemeğin içinde kullanılmaktadır.

Naristanbul Sumak özellikle türk mutfağının başlıca yemeklerinden olan dolma ve sarma içleri hazırlanırken kullanılmaktadır. Sağlık açısından oldukça faydası bulunan bir baharat türüdür. Vişne çürüğü rengin de olan kırmızılı bordolu bir renk tonu olan Naristanbul Sumak içerinde bulunan etken maddeler sayesinde vücut direncinin artmasını sağlayarak bağışıklığı arttırmaktadır. 

Naristanbul Sumak Astım, Bronşit hastalarına oldukça faydalıdır. Naristanbul Sumak kadın hastalıklarına da oldukça iyi gelmektedir. Naristanbul Sumakta bulunan etken maddeler sayesinde vücutta bulunan alyuvar ve akyuvarlara oldukça yarar sağlayarak mikroplara karşı korur. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.