Zerdeçal

Zerdeçal - Zerdeçal şifa açısından uzun yıllardır kullanılan ve bağışıklık sitemine özellikle kanser hastaları için şifa deposu olan bir bitkidir.

Zerdeçal şifa açısından uzun yıllardır kullanılan ve bağışıklık sitemine özellikle kanser hastaları için şifa deposu olan bir bitkidir.

Naristanbul Zerdeçal çok lezzetli olmayan tadıyla rahatsız edici olsa da şifası ile dolu olması onu vazgeçilmez bitkiler içerisinde olmasını sağlıyor. Naristanbul Zerdeçal içinde C vitamini haricinde B3 vitamini ve bulunmakta aynı zamanda oldukça fazla potasyum, sodyum, karbonhidrat, besin lifi, çinko, manganez, magnezyum gibi birçok etkin maddeyi içerisinde barındırmaktadır. Naristanbul Zerdeçal Anadolu da eski yıllardan beri kullanılan bir bitkidir. Meme kanseri, Rahim ağzı kanseri, Prostat kanseri, Bağırsak (kolon) kanseri, akciğer kanseri, karaciğer kanseri ve tüm tümör ve ur gibi insan sağlığını tehdit eden bu ağır hastalıkları yok etmede en önemli besinlerden biri olan Zencefil insan hayatı var olduğu müddetçe kullanacağı bir besindir. 

Naristanbul Zerdeçal Alzheimer, Parkinson, Epilepsi gibi birçok hastalığın dermanı bir bitkidir. Naristanbul Zerdeçal çaylarda yemeklerde baharatlarda birçok besin ürünlerinin içinde kullanabilirsiniz. Naristanbul Zerdeçal bağışıklık sistemini güçlendiren ve direnci arttıran bir üründür. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde ve Dünyada birçok ülke de tüketicilerine doğal baharatlar hizmeti sunmaktadır.