Somon Yumurtası

Somon Yumurtası - Somon Yumurtası sağlık açısından oldukça faydalı ve kıymetli bir besindir. Somon Yumurtası zeka gelişimi ve kemik gelişimi için tüketilmektedir. Somon Yumurtası yaşlılarda unutkanlık (Alzheimer), tireme (Parkinson) gibi rahatsızlara çok iyi gelmektedir.

Somon Yumurtası sağlık açısından oldukça faydalı ve kıymetli bir besindir. Somon Yumurtası zeka gelişimi ve kemik gelişimi için tüketilmektedir. Somon Yumurtası yaşlılarda unutkanlık (Alzheimer), tireme (Parkinson) gibi rahatsızlara çok iyi gelmektedir.

Günümüzde besinlerde katkı maddeleri oldukça fazlalaşmış ve besinler içerisinde ki yararlı vitamin ve besin değerleri oldukça azalmış olması sebebi ile Naristanbul Somon Yumurtasının önemi bu noktada artmıştır. Naristanbul Somon Yumurtası içersindeki değerler göz rahatsızlarından bir çok sağlık problerine oldukça fayda sağlayan önemli bir besindir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde tüketicilerine Naristanbul Somon Yumurtası hizmeti sunmaktadır.