Yılan Füme

Yılan Füme - Yılan füme ülkemizde özel balık restaurantlarında bulabileceğiniz harika bir lezzettir. Yılan füme özel ambalajlama sistemi ile uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Yılan füme tütsüleme işlemi ile yaklaşık 1 yıl kadar uzun ömürlü olması sağlanır.

Yılan füme ülkemizde özel balık restaurantlarında bulabileceğiniz harika bir lezzettir. Yılan füme özel ambalajlama sistemi ile uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Yılan füme tütsüleme işlemi ile yaklaşık 1 yıl kadar uzun ömürlü olması sağlanır.

Naristanbul Yılan füme -20 derece de muhafaza edilmelidir. Naristanbul Yılan füme tatlı sularda yaşayan yaklaşık 1 veya 1,5 metre kadar olan yılan balığından elde edilmektedir. Naristanbul Yılan füme nehirlerde yaşamaktadır. Yumurtlama dönemi gelince denizde yaşarlar ve yumurtalarını bırakırlar. Ülkemizde evlerden çok fazla yapılmayan Naristanbul Yılan füme Balık Restauranların da bulabileceğiniz bir lezzettir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır Ülkemizde tüketicilerine balık çeşitleri hizmeti sunmaktadır.