Buradasınız : ÜrünlerimizKompostolar

Erik Kompostosu

Erik Kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Erik kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Erik kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Erik Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Erik kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Erik kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Erik Kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Naristanbul Erik Kompostosu içeriğinde bulunan yüksek oranda C vitamini sayesinde mikroplara karşı vücut direncinin düşmesini engeller. Naristanbul Erik Kompostosu kalp rahatsızlıklarında da ciddi önem kazanmaktadır. Naristanbul Erik Kompostosu kalp ritim bozukluğu, Kalp büyümesi ve kan dolaşım bozukluğu içinde önemli bir besin kaynağıdır. Naristanbul Erik Kompostosu çocuklarda iskelet, kas yapısı ve gelişimi ile ilgili ciddi önem arz etmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır tüketicilere en doğal hali ile organik ürünlerle içeriğinde katkı maddesi olmayan bu eşsiz lezzeti sunmaktadır.