Buradasınız : ÜrünlerimizKompostolar

Kızılcık Kompostosu

Kızılcık Kompostosu - Kızılcık meyvesi, kirazı andıran tam oval olmayan bir meyve türüdür. Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kızılcık kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kızılcık meyvesi ülkemizde genellikle Kızılcık kompostosu yada Kızılcık marmeladı olarak hazırlanmaktadır. Kızılcık kompostosu içeriğinde A vitamini, B vitamini, E ve K vitaminleri içeren çok sağlıklı bir besindir. Kızılcık kompostosu vücut da bulunan Kötü kolesterolü (LDL) düşürmekte ve akabinde iyi kolesterolü (HDL) yükseltmektedir. Kızılcık kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Kızılcık meyvesi, kirazı andıran tam oval olmayan bir meyve türüdür. Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Kızılcık kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Kızılcık meyvesi ülkemizde genellikle Kızılcık kompostosu yada Kızılcık marmeladı olarak hazırlanmaktadır. Kızılcık kompostosu içeriğinde A vitamini, B vitamini, E ve K vitaminleri içeren çok sağlıklı bir besindir. Kızılcık kompostosu vücut da bulunan Kötü kolesterolü (LDL) düşürmekte ve akabinde iyi kolesterolü (HDL) yükseltmektedir. Kızılcık kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Naristanbul Kızılcık kompostosu içeriğinde bulunan yüksek oranda lif sayesinde mikroplara karşı vücut direncinin güçlendirmekte Tansiyon, Kalp rahatsızlıklarının tümü ve şeker hastalığına da oldukça iyi gelmektedir. Naristanbul Kızılcık kompostosu içeriğinde bulunan etkin maddeler oldukça faydalı ve yararlıdır. Naristanbul Kızılcık kompostosu ülser, reflü, gastrit ve kolit gibi sindirim sistemi rahatsızlıkları içinde adeta şifa deposudur. Naristanbul Kızılcık kompostosu çocuklarda iskelet, kas yapısı ve zeka gelişimi ile ilgili ciddi önem arz etmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır tüketicilere en doğal hali ile organik ürünlerle içeriğinde katkı maddesi olmayan bu eşsiz lezzeti sunmaktadır.