Buradasınız : ÜrünlerimizKompostolar

Şeftali Kompostosu

Şeftali Kompostosu - Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Şeftali kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Şeftali kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Şeftali kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Şeftali kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Komposto evlerimizde özellikle kış aylarında severek tükettiğimiz misafire ikram ettiğimiz geleneksel bir içeceğimizdir. Şeftali kompostosu ülkemizde çok fazla yapılan komposto çeşitlerindendir. Şeftali kompostosu bağırsak rahatsızlıkları ve sindirim sistemi ile ilgili birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Şeftali kompostosu içeriğinde bulunan antioksidan sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Şeftali kompostosu kabızlığa, göz rahatsızlıklarına, kilo vermede iyi bir besin kaynağı olduğu gibi hücre yenileyici özelliği de bulunmaktadır.

Naristanbul Şeftali kompostosu içeriğinde bulunan yüksek oranda A, B ve C vitamini sayesinde mikroplara karşı vücut direncinin güçlendirmektedir. Naristanbul Şeftali kompostosu içeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde zihni açmaktadır. Naristanbul Şeftali kompostosu kalp ritim bozukluğu, Kalp büyümesi ve kan dolaşım bozukluğu içinde önemli bir besin kaynağıdır. Naristanbul Şeftali kompostosu çocuklarda iskelet, kas yapısı ve gelişimi ile ilgili ciddi önem arz etmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markasıyla uzun yıllardır tüketicilere en doğal hali ile organik ürünlerle içeriğinde katkı maddesi olmayan bu eşsiz lezzeti sunmaktadır.