Buradasınız : ÜrünlerimizEkşiler

Organik Nar Ekşisi

Organik Nar Ekşisi - Naristanbul Organik Nar Ekşisi aslında diğer Nar Ekşisi ve ekşi türlerinden çok farklı bir lezzete sahiptir. Organik Nar Ekşisi ekşiden ziyade mayhoş bir tadı olan ekşi ve tatlı arasında güzel bir lezzettir. Bu farklı tat soflarımız da birçok yemekte kullanılmakta ve  özellikle'de salatanın vazgeçilmez bir ek ürünü olmuştur. Organik Nar Ekşisi Ülkemizde Hatay başta olmak üzere birçok Güney ve Güneydoğu illerimizde kullanılmaktadır. Organik Nar Ekşisi lezzet konusunda oldukça muhteşem bir üründür.

Naristanbul Organik Nar Ekşisi aslında diğer Nar Ekşisi ve ekşi türlerinden çok farklı bir lezzete sahiptir. Organik Nar Ekşisi ekşiden ziyade mayhoş bir tadı olan ekşi ve tatlı arasında güzel bir lezzettir. Bu farklı tat soflarımız da birçok yemekte kullanılmakta ve özellikle'de salatanın vazgeçilmez bir ek ürünü olmuştur. Organik Nar Ekşisi Ülkemizde Hatay başta olmak üzere birçok Güney ve Güneydoğu illerimizde kullanılmaktadır. Organik Nar Ekşisi lezzet konusunda oldukça muhteşem bir üründür.

Naristanbul Organik Nar Ekşisi için en önemli husus Lezzetin beğenilmesi, bu beğenilen lezzetin tadının korunması ve devamlılığının sağlaması gerekmektedir. Organik Nar Ekşisi konusunda diğer bir önemli hususda Nar Ekşisinin doğal bir şekilde elde edilmesi ve hiçbir katkı maddesi olmadan organik şekilde üretilmesi gerekmektedir. Organik Nar Ekşisi olarak tüketicilerin satın aldığı ürünlerde tutarsız lezzetin olması tüketicilerin tepkilerini almıştır. Aynı zamanda bu tutarsızlıklardan dolayı tüketicilerin piyasada satılan Organik Nar Ekşisine olan güvenlerini kırmış doğru ürün konusunda tercih yapmakta zorlanmalarına sebep olmuştur. 

Ülkemizde yaygın olan Organik Nar Ekşisi lezzeti İNTEGRAL PAZARLAMA bünyesinde bulunan NARİSTANBUL ile birlikte vazgeçilmez bir marka olmuştur. İNTEGRAL PAZARLAMA bünyesinde NARİSTANBUL adı ile üretilen Organik Nar Ekşisi Ülkemizde birçok ünlü mutfakta da yerini almıştır. Artık evlerimizde sofralarımıza doğal bir lezzet yansıyacaktır. Güvenle tüketeceğimiz Organik Nar Ekşisini sizlerle buluşturduk. Organik Nar Ekşisi lezzeti ve Organik ürünler üreterek sizlerin sağlığına önem veriyoruz.