Buradasınız : ÜrünlerimizEkşiler

Nar Ekşisi Sosu

Nar Ekşisi Sosu - Naristanbul Nar ekşisi Sosu aslında Saf Nar Ekşisi'nin kıyamı arttırılmış ve içerisinde asit düzenleyici olan en sağlıklı soslardan biridir. Firmamızın Türkiye ve Dünya genelinde tanınmasını sağlayan en önemli ürün olan doğal Nar Ekşisi ve Doğal Nar Ekşi Sosu başta Türkiye olmak üzere Dünya'da doğallığı sebebi ile yoğun ilgi görmüştür.

Naristanbul Nar ekşisi Sosu aslında Saf Nar Ekşisi'nin kıyamı arttırılmış ve içerisinde asit düzenleyici olan en sağlıklı soslardan biridir. Firmamızın Türkiye ve Dünya genelinde tanınmasını sağlayan en önemli ürün olan doğal Nar Ekşisi ve Doğal Nar Ekşi Sosu başta Türkiye olmak üzere Dünya'da doğallığı sebebi ile yoğun ilgi görmüştür.

Ülkemizde neredeyse Doğal Nar ekşisi ve Nar Ekşisi Sosu yok denilecek kadar azdır. Türkiye de yaygın olan ve Market Reyonlarında yerini alan ünlü markalar bile saf Nar Ekşisi ve Nar Ekşisi Sosu diye sattıkları ürünlerinde çok fazla katkı maddeleri ve renklendiriciler kullanmaktadır. Dünyada sayıca çok az olan Doğal Nar Ekşisi Sosu üretimi yapan firmalar bile maalesef daha çok kazanç etme hırsları yüzünden izledikleri yoldan sapmış birçok ürünlerinde katkı maddesi kullanmaya başlamıştır. Önceleri Doğallıktan bahseden bu firmalar tüketicilerin ilgisini çektikten kısa zaman sonra izlemiş oldukları bu yoldan saptıkları için maalesef Doğal Nar Ekşisi ve Nar Ekşisi Sosu üretimi yapan firmalar neredeyse kalmadı denecek kadar azdır. İNTEGRAL PAZARLAMA bünyesinde bulunan NARİSTANBUL Markası Nar Ekşisi Sosunda Sadece Kıvam arttırıcı ve asit düzenleyici kullandığı için ünlü mutfakların ve ünlü firmaların vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir. Uzun yıllardır bu hizmeti veren NARİSTANBUL birçok doğal ürünle de hizmet vererek geleceğe dair hala doğal bir ışık tutarak tüketicilerin vazgeçilmez bir markası olmuştur. Sizlerde sağlığınız için ve gerçek bir nar sosu lezzeti için Naristanbul Nar Ekşisi Sosu kullanmalısınız.