Barbekü Sosu

Barbekü Sosu - Barbekü Sosu ana maddesi olan soğan ve sarımsağın kavrularak elde edildiği özel bir lezzettir. İçeriği Ketçap ve Pekmez gibi malzemelerle oluşturulan Barbekü sosu dünya genelinde en çok bilinen soslardan biridir. Izgara keyfinde kullanılan bu sos birçok yiyeceklere de uyum sağlamaktadır.

Barbekü Sosu ana maddesi olan soğan ve sarımsağın kavrularak elde edildiği özel bir lezzettir. İçeriği Ketçap ve Pekmez gibi malzemelerle oluşturulan Barbekü sosu dünya genelinde en çok bilinen soslardan biridir. Izgara keyfinde kullanılan bu sos birçok yiyeceklere de uyum sağlamaktadır.

Naristanbul Barbekü Sosu birçok tüketici tarafından kullanılan özelliklede Izgarada oldukça eşsiz bir damak lezzeti sunan bir üründür. Naristanbul Barbekü Sosu mutfaklarda hazırlanması biraz zahmetli olduğundan birçok ünlü firma tarafından üretilmiştir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile üretilenNaristanbul Barbekü Sosunun diğer marklardan ayıran yanı ise tamamen doğal ve katkı maddesinin olmayışıdır. Bu eşsiz lezzeti en doğal hali ile yaşamanızı öneriyoruz.