Salsa Sosu

Salsa Sosu - Salsa Sosu Güney Amerika ülkelerinden Meksika ya özgü bir lezzettir. Makarnalarda ve birçok yemekte kullanılan Salsa sosu Izgara ürünlerinde de kullanılan bir sos türüdür. Cips ve Krekerler de  kullanılan Salsa sosu acı bir sos türüdür.

Salsa Sosu Güney Amerika ülkelerinden Meksika ya özgü bir lezzettir. Makarnalarda ve birçok yemekte kullanılan Salsa sosu Izgara ürünlerinde de kullanılan bir sos türüdür. Cips ve Krekerler de kullanılan Salsa sosu acı bir sos türüdür.

Meksika Sosları acılığı ile bilinmektedir. Naristanbul Salsa Sosu Meksika sosları içerisinde en az acılı soslardan biridir. Günlük yaşatınız da bir çok ürünle kullanılan Naristanbul Salsa Sosu Sofralar da Acuka ve Çemen gibi ürünlere de eklenerek acı kıvamı artırılmaktadır. Meksika ya ait bu lezzeti gerçekliği ile tatmanız sizleri Naristanbul Salsa Sosuna hayran bırakacak türden. İNTEGRAL PAZARLAMA –NARİSTANBUL markası ile üretilen Naristanbul Salsa Sosu doğal ve Organik ürünlerle bu lezzeti sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.