Buradasınız : ÜrünlerimizEge Otları

Deniz Börülcesi

Deniz Börülcesi - Deniz börülcesi şekli bakımında dikensiz ince dallı kaktüsü andıran bir şekildedir. Deniz kıyılarında yetişen Deniz Börülcesi tuzlu bir besindir. Deniz Börülceci yosun gibi yetişen ot çeşitlerinden bir türdür. Pişirildiğinde Ispanağı andıran bir tür bitki olduğundan bu sınıf içerisinde yer almaktadır. Deniz Börülcesi sağlık açısından da çok faydalı bir bitkidir.

Deniz börülcesi şekli bakımında dikensiz ince dallı kaktüsü andıran bir şekildedir. Deniz kıyılarında yetişen Deniz Börülcesi tuzlu bir besindir. Deniz Börülceci yosun gibi yetişen ot çeşitlerinden bir türdür. Pişirildiğinde Ispanağı andıran bir tür bitki olduğundan bu sınıf içerisinde yer almaktadır. Deniz Börülcesi sağlık açısından da çok faydalı bir bitkidir.

Naristanbul Deniz Börülcesi Mide ve bağırsaklara, sindirim sistemi ve hazımsızlığa, bağışık sisteminin güçlenmesinde, cilt problemlerinde, Vücuttan bütün iltihabı söker. Naristanbul Deniz Börülcesi yemeklerimizde çeşit çeşit yerini almaktadır. Tuzlu bir yapısı olan Naristanbul Deniz Börülcesi cilt maskeleri içerisinde de etkin madde olarakta kullanılmıştır. Naristanbul Deniz Börülcesi İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile hazır ürünler içerisinde yerini almıştır.