Buradasınız : ÜrünlerimizEge Otları

Isırgan Otu

Isırgan Otu - Isırgan Otu bitkisi günümüzde birçok yemekte kullanılmaktadır. Sadece yemekte değil Isırgan Otu çay Halide de kullanılmaktadır. Isırgan Otu bitkisi çok eski yıllardan günümüze kadar birçok rahatsızlıkta kullanılmıştır. Isırgan Otu günümüzde de doğal tedavi yöntemlerinin dışında ilaç sektöründe de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Isırgan Otu bitkisi günümüzde birçok yemekte kullanılmaktadır. Sadece yemekte değil Isırgan Otu çay Halide de kullanılmaktadır. Isırgan Otu bitkisi çok eski yıllardan günümüze kadar birçok rahatsızlıkta kullanılmıştır. Isırgan Otu günümüzde de doğal tedavi yöntemlerinin dışında ilaç sektöründe de yoğun olarak kullanılmaktadır.

Naristanbul Isırgan Otu birçok türü bulunmakta olup bilinen yirmi üç çeşit Naristanbul Isırgan Otu bulunmaktadır. Naristanbul Isırgan Otu çeşitleri içerisinde yoğun olarak Kalp Yapraklı Naristanbul Isırgan Otu, Büyük Naristanbul Isırgan Otu, Küçük Naristanbul Isırgan Otu, Dağ Naristanbul Isırgan Otu, Kara Naristanbul Isırgan Otu olmak üzere beş çeşit Naristanbul Isırgan Otu bulunmaktadır. İnsan sağlığı konusunda oldukça faydalı olan Naristanbul Isırgan Otu İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası özel ambalajlama ve Konserveleme işlemleri ile bu ürünleri siz değerli tüketicilerine sunmaktadır. Naristanbul Isırgan Otu firmamızın hazır gıda ürünleri içerisinde uzun zamandır yerini almaktadır.