Buradasınız : ÜrünlerimizEge Otları

Radika Otu

Radika Otu - Radika Otu ülkemizde birçok yörede Karahindiba olarak bilinmektedir. Radika Otu (Karahindiba) marula benzeyen iri köklü bir bitki türüdür. Radika Otu (Karahindiba) özellikle kökü kullanılmaktadır. Besin değeri oldukça fazla olan Radika Otu (Karahindiba) birçok rahatsızlığın panzehiridir.

Radika Otu ülkemizde birçok yörede Karahindiba olarak bilinmektedir. Radika Otu (Karahindiba) marula benzeyen iri köklü bir bitki türüdür. Radika Otu (Karahindiba) özellikle kökü kullanılmaktadır. Besin değeri oldukça fazla olan Radika Otu (Karahindiba) birçok rahatsızlığın panzehiridir.

Günümüzde yediğimiz içtiğimiz katkı maddeli besinler olsun, araçlar, betonarme yapılanmalar, tozlu ve havassız iş ortamları, fabrikaların atıkları gibi nedenlerle oluşan pis hava şartlarından olsa gerek birçok farklı hastalıklar ve türlü türlü rahatsızlıklar insan hayatını tehdit etmektedir. Naristanbul Radika Otu (Karahindiba) insan vücudunda oluşan birçok iltihabı temizleyen bir bitki türüdür. Naristanbul Radika Otu (Karahindiba) aynı zamanda kalp rahatsızlığı, bağırsak ve mide rahatsızlıkları, halsizlik ve yorgunluk gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Günümüzde yoğun olarak kullanılan Naristanbul Radika Otu (Karahindiba) en fazla çay olarak tüketilmektedir. Naristanbul Radika Otu (Karahindiba)