Kapari Püresi

Kapari Püresi - Kapari insan sağlığı için önemli bir bitki türüdür. Kaparide fosfor, demir gibi birçok etken madde bulunduğundan insan vücudunda ki iltihaplanmayı ve ödemi temizlemektedir. İnsan hayatında birçok yararı olan bu besin bazı yörelerde gebre Otu olarak da bilinir.

Kapari insan sağlığı için önemli bir bitki türüdür. Kaparide fosfor, demir gibi birçok etken madde bulunduğundan insan vücudunda ki iltihaplanmayı ve ödemi temizlemektedir. İnsan hayatında birçok yararı olan bu besin bazı yörelerde gebre Otu olarak da bilinir.

İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL tarafından kapari püresi olarak da üretilmeye başlamıştır. Naristanbul Kapari Püresi de saf hali kadar faydalıdır. Aynı zamanda oldukça lezzetli bir besin olan Naristanbul Kapari Püresi firmamız tarafından uzun zamandır doğal ürünler sınıfında yerini almıştır. Organik ürünleri doğallığını bozmadan özel ambalajlarla tüketiciye ulaştıran firmamız işlenmiş organik ürünler konusunda da doğallığı koruyarak sizlere pratik şekilde sunmuştur. Bu ürünlerin içerisinde Naristanbul Kapari Püresi de son zamanlarda oldukça fazla tüketilmeye başlamıştır. Kapari bitkisi birçok eski insanlar tarafından ilaç ve tedavi amaçlı kullanılmıştır. Artık yoğun olarak Sofralarınızda yerini alan kapari püresi birçok bağırsak ve mide rahatsızlığına da iyi gelmektedir.

Hazır doğal besin üretimi konusunda uzun yıllardır hizmet veren İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL üretmiş olduğu Naristanbul Kapari Püresi konusunda da tüketiciler tarafından gerek Türkiye de gerekse Dünya da beğenilen ve yoğun olarak tüketilen ürün haline gelmiştir.