Çilek Sirkesi

Çilek Sirkesi - Çilek sirkesi günlük yemeklerimizde kullandığımız bir besin olmasıyla beraber evimizde mutfağımızda yemek hazırlarken yeşillikler ve birçok besinin mikroplarından temizlenmesi için kullanılan bir dezenfekte ürünüdür.

Çilek sirkesi günlük yemeklerimizde kullandığımız bir besin olmasıyla beraber evimizde mutfağımızda yemek hazırlarken yeşillikler ve birçok besinin mikroplarından temizlenmesi için kullanılan bir dezenfekte ürünüdür.

Sadece yiyecekler için değil günlük ev temizliklerinde de kullanılan bir üründür. Naristanbul Çilek Sirkesi ve diğer sirkelerin aynı zamanda çoğu inançlarda kutsal bir ürün olarak kabul edilmektedir. Temizliğin ve paklığında sembollerinden olan Naristanbul Çilek Sirkesi birçok hastalığa da iyi gelmektedir. Naristanbul Çilek Sirkesi insan vücudunun hastalık merkezi olan bağırsak ve mideler için oldukça iyi gelmektedir. Asitli bir yapıya sahip olan Naristanbul Çilek Sirkesi'nin tarihide oldukça uzundur. Tuz,Şeker ve Su dan elde edilen bu  Naristanbul Çilek Sirkesi insan vücudu için azı yarar çoğu zarar anlayışı ile tüketilmelidir. Naristanbul Çilek Sirkesi'nin yoğun asitli ve etkili oluşunu vurgulayan '' Sirkenin Fazlası Küpüne Zarar'' gibi Atasözleri de günümüze kadar gelmiştir. Her ne kadar günümüzde farklı anlamlar da kullanılan bu Atasözü aslında Naristanbul Çilek Sirkesi'nin gücünden bahsetmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere en doğal sağlıklı Naristanbul Çilek Sirkesi ürünü ile hizmet vermektedir.