Kayısı Sirkesi

Kayısı Sirkesi - Kayısı sirkesi günlük yemeklerimizde kullandığımız bir besin olmasıyla beraber evimizde mutfağımızda yemek hazırlarken yeşillikler ve birçok besinin mikroplarından temizlenmesi için kullanılan bir dezenfekte ürünüdür. Sadece yiyecekler için değil günlük ev temizliklerinde de kullanılan bir üründür.

Kayısı sirkesi günlük yemeklerimizde kullandığımız bir besin olmasıyla beraber evimizde mutfağımızda yemek hazırlarken yeşillikler ve birçok besinin mikroplarından temizlenmesi için kullanılan bir dezenfekte ürünüdür. Sadece yiyecekler için değil günlük ev temizliklerinde de kullanılan bir üründür.

Naristanbul Kayısı sirkesi ve diğer sirkelerin aynı zamanda çoğu inançlarda kutsal bir ürün olarak kabul edilmektedir. Temizliğin ve paklığında sembollerinden olan Naristanbul Kayısı sirkesi birçok hastalığa da iyi gelmektedir. Naristanbul Kayısı sirkesi insan vücudunun hastalık merkezi olan bağırsak ve mideler için oldukça iyi gelmektedir. Asitli bir yapıya sahip olan Naristanbul Kayısı sirkesi'nin tarihide oldukça uzundur. Tuz,Şeker ve Su dan elde edilen bu  Naristanbul Kayısı sirkesi insan vücudu için azı yarar çoğu zarar anlayışı ile tüketilmelidir. Naristanbul Kayısı sirkesi'nin yoğun asitli ve etkili oluşunu vurgulayan '' Sirkenin Fazlası Küpüne Zarar'' gibi Atasözleri de günümüze kadar gelmiştir. Her ne kadar günümüzde farklı anlamlar da kullanılan bu Atasözü aslında Naristanbul Kayısı sirkesi'nin gücünden bahsetmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere en doğal sağlıklı Naristanbul Kayısı sirkesi ürünü ile hizmet vermektedir.