Üzüm Sirkesi

Üzüm Sirkesi - Üzüm sirkesi günlük yemeklerimizde kullandığımız bir besin olmasıyla beraber evimizde mutfağımızda yemek hazırlarken yeşillikler ve birçok besinin mikroplarından temizlenmesi için kullanılan bir dezenfekte ürünüdür. Sadece yiyecekler için değil günlük ev temizliklerinde de kullanılan bir üründür.

Üzüm sirkesi günlük yemeklerimizde kullandığımız bir besin olmasıyla beraber evimizde mutfağımızda yemek hazırlarken yeşillikler ve birçok besinin mikroplarından temizlenmesi için kullanılan bir dezenfekte ürünüdür. Sadece yiyecekler için değil günlük ev temizliklerinde de kullanılan bir üründür.

Naristanbul Üzüm Sirkesi ve diğer sirkelerin aynı zamanda çoğu inançlarda kutsal bir ürün olarak kabul edilmektedir. Temizliğin ve paklığında sembollerinden olan Naristanbul Üzüm Sirkesi birçok hastalığa da iyi gelmektedir. Naristanbul Üzüm Sirkesi insan vücudunun hastalık merkezi olan bağırsak ve mideler için oldukça iyi gelmektedir. Asitli bir yapıya sahip olan Naristanbul Üzüm Sirkesi'nin tarihide oldukça uzundur. Tuz,Şeker ve Su dan elde edilen Naristanbul Üzüm Sirkesi insan vücudu için azı yarar çoğu zarar anlayışı ile tüketilmelidir. Naristanbul Üzüm Sirkesi'nin yoğun asitli ve etkili oluşunu vurgulayan '' Sirkenin Fazlası Küpüne Zarar'' gibi Atasözleri de günümüze kadar gelmiştir. Her ne kadar günümüzde farklı anlamlar da kullanılan bu Atasözü aslında Naristanbul Üzüm Sirkesi'nin gücünden bahsetmektedir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL markası ile sizlere en doğal sağlıklı Naristanbul Üzüm Sirkesi ürünü ile hizmet vermektedir.