Biber Turşusu

Biber Turşusu - Biber Turşusu sofraların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Biber Turşusu dışarıda bulunan birçok lokantada muhakkak olan bir ürün hatta birçok lokantada masalarda bulunan tuzlukların yanında da yerini almaya başlamıştır.

Biber Turşusu sofraların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Biber Turşusu dışarıda bulunan birçok lokantada muhakkak olan bir ürün hatta birçok lokantada masalarda bulunan tuzlukların yanında da yerini almaya başlamıştır.

Söylediğimiz yemeğin yanında ek ürün olan bu lezzetin birkaç çeşidi vardır. Acısı ve tatlısı olmak üzere ikiye ayrılan Naristanbul Biber Turşusu lezzeti ismi ile de farklılık gösterir bazı yörelerde küçük olan biberler tercih edilir Arnavut biberi , süs biberi gibi farklı isimlerle de telaffuz edilir. Naristanbul Biber Turşusu ülkemizde en çok Adana da tüketilmektedir.

Naristanbul Biber Turşusu lokantalarda olduğu gibi evimizde son yıllarda muhakkak yerini almaya başlamıştır. Güneydoğu Anadolu bölgesinden gelen bu lezzet ülkemizin dört bir yanına yayılmasında büyük rol oynayan İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL sadece ülkemize değil bütün dünya ya bu lezzeti yaymıştır. Bütün yapmış olduğu ürünleri beğeni ile karşılanan firmamız Naristanbul Biber Turşusu konusunda da en iyi şekilde hizmet vermektedir.