Lahana Turşusu

Lahana Turşusu - Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

Naristanbul Lahana Turşusu turşu çeşitleri içerinde en çok tercih edilen turşu çeşididir. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL diğer tüm ürünler gibi Turşu çeşitleri konusunda da en taze ve lezzetli ürünleri size doğallığı ile sunmaktadır. Tamamen organik ve yöresine has ürünleri tercih eden Naristanbul Lahana Turşusu konusunda da oldukça hassastır.

Naristanbul Lahana Turşusu için lahananın lezzeti ve sertliği dikkate alınır. Ülkemizde başta Niğde ve Samsun olmak üzere birçok ilimizde lahana yetiştirilmektedir. Naristanbul Lahana Turşusu Ülkemizde oldukça fazla tüketilmektedir. Türk insanın vazgeçilmez lezzetlerinden olan lahana turşusu Dünya genelinde en çok ülkemizde tüketilmektedir. Bu konuda adeta geleneksel besinlerimizden olan Naristanbul Lahana Turşusu turşusu üretiminde İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL olarak Türkiye de ve Tüm Dünya da doğal hazır besin tüketimi konusunda oldukça başarılı olmuş ve yöremizin besinleri içerisinde olan Naristanbul Lahana Turşusunu tüm Dünya ya yaymamızı sağlamıştır.