Salatalık Turşusu

Salatalık Turşusu - Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

Turşu insan sağlığı içinde yararlı olan ve toksit atıcı özelliği bulunan sirke ve tuz eşliğinde salamura edilmiş uzun ömürlü bir besindir.

Naristanbul Salatalık Turşusu da turşu çeşitleri içerinde yine en çok tercih edilen turşulardandır. Naristanbul Salatalık Turşusundan sonra en çok tüketilen turşu çeşididir. Naristanbul Salatalık Turşusu türleri içerinde ülkemizde Naristanbul Kornişon Turşu da oldukça fazla kullanılmaktadır. İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL diğer tüm ürünler gibi Turşu çeşitleri konusunda da en taze ve lezzetli ürünleri size doğallığı ile sunmaktadır. Tamamen organik ve yöresine has ürünleri tercih eden Naristanbul Salatalık Turşusu konusunda bu konuya özen göstermektedir. Naristanbul Salatalık Turşusu için önemli olan salatanın lezzeti daha sonra sertliği dikkate alınır.

Naristanbul Salatalık TurşusuNaristanbul Salatalık Turşusundan sonra ülkemizde en fazla tüketilen turşudur. Türk insanın vazgeçilmez lezzetlerinden olan Naristanbul Salatalık Turşusu Dünya genelinde yine en çok ülkemizde tüketilmektedir. Bu konuda adeta geleneksel besinlerimizden olan Naristanbul Salatalık Turşusu üretiminde İNTEGRAL PAZARLAMA – NARİSTANBUL olarak Türkiye de ve Tüm Dünya da doğal hazır besin tüketimi konusunda oldukça başarılı olmuş ve yöremizin besinleri içerisinde olan Naristanbul Salatalık Turşusunu tüm Dünya ya yaymamızı sağlamıştır.